GUE Sweden Kontaktuppgifter

Du kan nå oss alla genom att skicka mej till info addressen eller genom facebook.

Email

info@guesweden.se

Facebook

GUE Sweden group

Kontaktuppgifter till alla våra instruktörer.

Olof Hettinger

olof@gue.com

Aleksi Ilmonen

+46 73 0368225
aleksi@gue.com

Kalle Lang

+46 78 494242
kalle@gue.com

Richard Lundgren

+97 1524021050
richard@gue.com

Ola Nielsen

+46 70 8107653
ola@gue.com

Peter Nilsson

+46 73 6795618
peter.nilsson@gue.com

Per Normark

+46 70 5609139
per@gue.com

Mattias Miller

+46 70 9188611
m.miller@gue.com

Jesper Berglund

jesper@gue.com